Pro koho je vhodná domácí kyslíková terapie

Domácí kyslíková terapie zažívá v posledních letech boom nejen v zahraničí, ale už i v Česku. Je vhodná pro lidi, kteří už trpí zdravotními problémy, ale také pro ty, kteří jim chtějí předcházet a vylepšit své celkové zdraví. Navíc kvůli ní už nemusíte chodit do lázní nebo na jiná specializovaná místa. Získat kyslík na doma a pocítit jeho blahodárné účinky totiž nebylo nikdy snazší než teď. Přečtěte si, jak a v čem může zlepšit život i vám.

Všem, kteří se potýkají se stresem

Stres je součástí životů většiny z nás a nelze se mu vyhnout. Ale můžeme zmírnit jeho dopady. Kyslík je klíčový pro vytrvalost celého organismu, který má poté vliv na duševní koncentraci i odolnost proti stresu. Vezměte si, že samotný mozek, který řídí všechny činnosti v těle, spotřebovává 20 % příjmu kyslíku. Právě díky inhalačnímu kyslíku se vám dostane do všech buněk v těle ta správná koncentrace. Vy tak nebudete tolik unavení, sníží se vaše hladina stresu, posílí soustředěnost a v neposlední řadě se zlepší i váš spánek. Budete tak odpočatější a připraveni čelit všem výzvám v pracovním i osobním životě.

Lidem, kteří by rádi posílili svou imunitu

Skolí vás snadno nemoc, trápí vás alergie nebo prostě jen chcete udělat něco pro svou imunitu, aby byla ještě odolnější? Pak přesně pro vás je určená kyslíková terapie. Příjem kyslíku napomáhá větší odolnosti vůči nemocem a zlepšuje vaší celkovou kondici. Dejte sbohem každodenní vyčerpanosti i opakovaným nachlazením. Pokud navíc trpíte alergiemi, tak určitě oceníte, že i v jarní a letní sezóně se budeme moct pořádně nadechnout.

Studentům, kteří mají problém s učením

Pokud vás čekají důležité zkoušky ve škole, pak určitě oceníte jakoukoli pomoc při učení. Ať už jde o lepší soustředění nebo ukládání informací do mozku. Kyslíkový set se za vás sice na zkoušku nenaučí, ale pomůže vám při učení, abyste se lépe a déle soustředili a pak i na zkoušce, abyste lehce z paměti vylovili všechny potřebné informace. 

Seniorům, kteří chtějí zlepšit své zdraví

Máte prarodiče nebo rodiče, kterým byste chtěli pomoct vyřešit jejich zdravotní trable? Kyslíková terapie jim pomůže se stabilizovanými chronickými dýchacími problémy, jako je astma, plicní nedostatečnost a další. Stejně tak působí preventivně proti srdečnímu selhání a celkovému zlepšení srdečního oběhu. Napomáhá tak snižování vysokého tlaku, který trápí spoustu lidí vyššího věku. Stejně tak kyslíková terapie zrychlí pooperační rekonvalescence. Dopřejte proto vašim blízkým lázeňskou péči přímo u nich doma. 

Sportovcům, kteří chtějí zrychlit regeneraci

Pro sportovce je dostatek kyslíku rozhodující. Při výkonu, tréninku i závodech nároky na kyslík výrazně rostou. Kyslíkovou terapii využijete zejména po výkonu, kdy pomáhá při odbourávání únavy a laktátu (kyseliny mléčné). Tím se podílí na regeneraci svalů a vy se tak rychle vrátíte k vaší plné výkonnosti. Její účinky však využijete i dlouhodobě, kdy zvýší vaší celkovou fyzickou kondici až o 25 %.

Chcete domácí kyslíkovou terapii vyzkoušet?

Máte dvě možnosti, jak na to. Přijďte nás navštívit na kteroukoli nadcházející akci, na které budeme provozovat náš kyslíkový bar. Pokud se na žádnou z akcí nechystáte, tak si kyslík v lahvi pořiďte z pohodlí vašeho domova a vychutnejte si doušky čerstvého kyslíku přímo ve vašem obýváku.